7. 6. 2013

Mapa (cz/en/es)

Tohle je jen technický příspěvek - chtěla jsem s blogem propojit mapu, postupně do ní budu přidávat místa zmiňovaná na blogu. Taky, pokud jste někteří četli nejnovější příspěvky, jsem začala přidávat odkazy na stránky kaváren, ubytování nebo prostě jen zajímavých míst, které popisuji. Snad se tak stane blog interaktivnější. Očekávám vaše komentáře. :)
-----------------------------------------------------------------------------------------
This is only a technical entry - I would like to connect a map with this blog, I will be adding places which I mention in the entries to it. Maybe some of you who read the last entries also noticed that I started to add links when I mention a specific place like a café, hostel or simply something interesting. I hope my blog will become more interactive and you will enjoy reading it even more. I am looking forward to reading some comments. :)
------------------------------------------------------------------------
Esto es solo una entrada técnica - quisiera conectar un mapa con mi blog para que podrían seguir los lugares que describo. algunos de ustedes que ya leyeron las últimas entradas ya vieron quizás que empecé a agregar enlaces de lugares que menciono. Puede ser una cafetería, hostal o solo un lugar importante de que escribo. Espero que así mi blog será más interesante y interactivo. Espero sus comentarios. :)Žádné komentáře:

Okomentovat