11. 11. 2014

Na rybách/Fishing/Pescando II (cz/en/es)

Tak jsem zase díky kamarádovi Michalovi unikla do přírody a užila si toho letošního prodlouženého podzimu. K rybaření začínám mít velmi pozitivní vztah :) ať už Michal chytí nebo ne, pro mě je to vždycky fajn výlet a příjemný odpočinek.

A protože je ochotný půjčovat mi svůj automatický foťák, mohu se s vámi podělit alespoň o nějaké fotky letošního úžasného podzimu.
----------------------------------------------------------
So I escaped thanks to my friend Michal again  to the nature and enjoyed the long autumn of this year. I am starting to have a very possitive attitude to fishing :) and it doesn't matter how successful Michal is. For me it's always a nice trip and very relaxing time.

And because he is willing to lend me his automatic camera I can share with you at least some pictures from the amazing autumn.
----------------------------------------------------------
Gracias a mi amigo Michal podría escapar otra vez a la naturaleza y disfrutar el otoño de este año tan largo. Estoy empezando tener una actitud positiva a la pesca :) y no me importa si sea exitosa para Michal o no. Para mí es siempre un viaje bonito y muy relajante.

Y porque él está dispuesto para prestarme su cámara automática puedo compartir con ustedes al menos un par de fotos del otoño tan bonito.

Rybář Michal Rožek
The fisherman Michal Rožek
El pescador Michal RožekMíša v akci :)
Michal in action :)
Michal en la acción :)

Žádné komentáře:

Okomentovat