5. 6. 2014

Santander - Boyacá IV - Chiquinquirá (cz/en/es)


Počasí v obci Chiquinquirá bylo velice příjemné, překvapivě osvěžující a vynikající na to, abychom si někde dali kafe (přece jen jsme v Kolumbii, ne?). Aniž bychom o tom věděli, tak jsme dorazili na významné křesťanské poutní místo - mnoho z nich sem každý rok jezdí navštívit baziliku a poklonit se obrazu “Virgen de Chiquinquirá”. Obec je také velicé známá výrobou kytar...Škoda, že jsem neměla trochu víc času, abych nakoukla, jak se ty kytary dělají a třeba si jednu koupila!!

_______________________________________________________________________________

The weather in Chiquinquirá was really pleasant, surprisingly fresh, perfect to take a coffee (we are still in Colombia, aren’t we?). Without knowing we arrived to an important place for the Christian pilgrims - many of them come every year to visit the basilic and to admire the “Virgen de Chiquinquirá”. The village is also famous for production of guitars...It’s a pitty that I didn’t have a bit more time to see how they’re making them and maybe to buy one for myself!!
_______________________________________________________________________________
El clima en Chiquinquirá fue super agradable, sorprendentemente fresco, perfecto para tomar un café (al final estamos en Colombia, o no?). Sin saberlo llegamos a un destino muy importante para los peregrinos cristianos - muchos de ellos llegan cada año para visitar la basílica y admirar la Virgen de Chiquinquirá. El pueblo es también muy famoso por su producción de guitarras...Que pena que no tuve un poco más tiempo para ver cómo se construyen y de pronto comprarme una!!

Bazilika, ve které je obraz "Virgen de Chquinquirá"
The basilic where you can find the picture "Virgen de Chquinquirá"
La basílica con "Virgen de Chquinquirá"


Žádné komentáře:

Okomentovat